Sadarbība

AS Brīvais vilnis ir zivju pārstrādes uzņēmums ar desmitiem gadu senu vēsturi, kurš vienmēr lūkojas nākotnē, nerimstoši turpinot uzlabot kvalitāti, garšu un uzņēmuma stabilitāti. Uzņēmums jau ir pārstāvēts vairākos desmitos pasaules tirgu un pieejams gan lielveikalu, gan ekskluzīvu produktu iegādes vietu plauktos, gan restorānos.
Mēs vienmēr esam atvērti jaunas sadarbības izskatīšanai vai esošās paplašināšanai, ja tā ir vērsta uz arvien jaunu patērētāju iepazīstināšanu ar Ziemeļeiropas tradīcijām bagāto zivju konservu produkciju. Ar vienu nosacījumu – ja mūsu vērtības sakrīt.

AS Brīvais vilnis gadu gaitā izkristalizējušās vērtības

Produkts

Produkts ir mūsu vizītkarte. Tam jānes uzņēmuma un izcelsmes valsts vārds pasaulē pārliecināti. Nemainīgas vērtības un uz inovācijām balstīti jauni produkti – Brīvais vilnis sabalansē vēsturisko ar aktuālo un nākotni.

Cilvēks

Darbinieks, partneris vai patērētājs – mums ir svarīga cieņpilna attieksme un dabiski motivēta iesaiste. Droša un cienījama darba vieta. Atklāta un cieņpilna sadarbība. Dabīgi produkti, kvalitāte un patiesa informācija par izejvielām. Mums tas ir svarīgi, jo tas ir cilvēcīgi.

Laiks

Mūsu patērētājam laiks ir svarīgs, tāpēc mēs piedāvājam ērti, uzreiz lietojamu produkciju, jebkādā vidē. Laiks ir būtisks arī mūsu uzņēmumam – mēs cienām aizgājušos laikus un saglabājam zināšanas, tradīcijas un atsevišķus produktus, bet nosakām šodienu un nākotnes laiku ar ražošanas un pārtikas tehnoloģiju inovācijām arvien jaunu produktu radīšanai.

Pārliecinātība

Stabila izaugsme, kas balstīta uz uzņēmuma spēju apzināšanos un pragmatisku arvien jaunu tirgu apgūšanu. Brīvais vilnis ir partneriem, piegādātājiem un patērētājiem drošs uzņēmums.

Atbildība

Atbildība par savu vidi, cilvēkiem, izejvielām ir viens no pamatelementiem Brīvā viļņa ilglaicīgumā. Mūsu produkcija ir veikalu plauktos globāli, bet mēs paturam prātā, ka mūsu balsts ir mūsu izcelšanās un ražotnes vieta, kuru godprātīgi atbalstīt attīstībā ir mūsu atbildība. Brīvais vilnis ir lielākais nodokļu maksātājs savā novadā.

AS Brīvais vilnis, lai ērtā veidā, saglabājot kvalitāti, līdz patērētājiem nogādātu savus zivju konservus, sadarbojas ar šādām partneru grupām

Vairumtirgotājs

Nodrošina zivju konservu piegādi uzņēmumiem, veikalos un citiem tirdzniecības uzņēmumiem.

Importētājs

Iepērk un piegādā zivju konservus no citām valstīm.

Distributors

Nodrošina zivju konservu piegādi vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem, kā arī pārvalda un uzrauga krājumus.

Aģents

Veic uzņēmuma pārstāvniecības funkcijas, organizē produktu izplatīšanu un piedāvā atbalstu mazumtirgotājiem.

Mazumtirgotājs

Nodrošina zivju konservu pieejamību galapatērētājiem veikalos un internetā.

Mums šobrīd interesējošie tirgi darbības paplašināšanai vai uzsākšanai ir Zviedrija Somija Norvēģija

Ja darbojaties kādā no šiem tirgiem vai gribat un esat pārliecināti, ka spējat iepazīstināt patērētājus ar mūsu produkciju citā tirgū, sazinieties ar mums.

Aizpildiet formu, un mēs ar Jums sazināsimies.

Pārlūkojiet AS Brīvais vilnis zivju konservu produktu kategorijas

Informācijai par pieejamiem iepakojumiem un to parametriem – apmeklējiet Iepakojuma informācijas lapu.

konservi-ella-2

Konservi eļļā

konservi-tomatos-2

Konservi tomātu mērcē

sprotu-grupa-2

Šprotu grupa

grilletas-zivis

Grilētas zivis

pastetes-1

Pastētes un citi

davanu komplekti-1(1)

Dāvanu komplekti

Atsauksmes